İzleyiciler

YOUTUBE KANALIMDA!

26 Eylül 2015

Yoğurtlu Salata

Uzun zamandır paylaşım yapmıyordum. Ve dönüşüm kendi uydurduğum muhteşem bir salata tarifiyle oldu. Bloğu ihmal etmemin sebebi evden home ofis olarak makale yazarlığı yapmam. Bazen çok fazla yoğun çalışıyorum ve zaten sürekli yazılarla meşgul olduğum için, paylaşım yapmaya fırsat bulamayabiliyorum. Birde instagram üzerinden paylaşımlar daha kolayıma geldiği için sanırım işin fazlaca kolayına kaçtım.:) Ama blog yazarlığından da asla vazgeçemem. Bir deneme makalemin beğenilmesi üzerine mülakatıda başarı ile geçtikten sonra işe alındım:))) Ve artık hem blog hemde ücretli olarak makale yazarlığı yapıyorum. Kariyerimin zirvesini yaşıyorum dermişim hahaha :) Çocuklarımdan önceki eğitim ve çalışma hayatımı saymazsak bir ev hanımı için evet kariyerin zirvesi diyebiliriz:) Ama herşeyi boşveririmde ben zaten iki çocuk sahibi olmakla kariyerimde tavan yaptım çok şükür. Bundan daha güzel ve değerli ne olabilir ki hayatta. Rabbim olmayan, dileyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inşallah! Neyse çok konuştum gelelim sadede:) yani tarife:) 

Yoğurtlu Salata
Marulları ince dogradım, domates, biber ve salatalıklarıda doğrayıp kattım ve biraz tuz ve zeytinyağ gezdirip, üzerine bir miktar sarmısaklı yogurt dökerek, kuru nane gezdirdim ve işte ta ta taaaaam👌 Lezzetde sınır tanımayın, bazen klasigin dışına taşmak lazım 


Tabak: Keramika Seramik

2 yorum:

vanilyakokanev dedi ki...

Yoğurtlu herseye bayılan biri olarak bunu ilk fırsatta deneyeceğim 😋😋

ÖZLEM ÖZBEK KARACA dedi ki...

Bende yogurtlu ve cikolatali olan hicbir lezzete hayir diyemeyenlerdenim :) Dene ve bayilacaksin yogurdun yakismadigi yiyecek yok bence ve salataya da cok yakisti inan. Simdiden afiyetler olsun canim sevgilerimle:)

Bumerang - Yazarkafe

HOME OFİS İŞ İMKANI

Bu Blogda Ara