İzleyiciler

YOUTUBE KANALIMDA!

12 Şubat 2016

Sholl Velvet Elektronik Ayak Törpüsü Deneyimim! (Elmas Tanecikli)

Geçtiğimiz günlerde Sholl Velvet ve FikriMühim sayesinde uzun zamandır merak ettiğim Elmas Tanecikli Elektronik Ayak Törpüsü ile tanışma fırsatı buldum. Öncelikle bu faydalı ürün deneyimi için çok teşekkür ediyorum. Bende sizlerle bu mucize ürünü paylaşarak, aklınızdaki soru işaretlerini deneyimlemiş ve memnun kalmış bir kullanıcı olarak yanıtlamak isterim.



Eşimin topukları çok sorunlu olduğu ben ürünü ilk olarak eşimde uygulamayı uygun gördüm. Eşimin topuk bölgesinde yoğun çatlaklar ve çok pürüzler vardı. Klasik ponza taşları, kremler kullandık fakat hiçbirinin etkisini göremedik. Ta ki Scholl ile tanışana dek. Eşimin topuklarına elektronik ayak törpüsünü uyguladık, ve tek bir pürüz, çatlak kalmadı. Sanırım ölü deri tabakası oluşmuş ve bu ürünün bu kadar etkili olacağını gerçekten hiç tahmin bile edemezdik. Yumuşacık oldu, pütürlü bölgeler dümdüz oldu. Gayet bakımlı bir sonuç elde ettik ve ilk kullanımda gerçekten sonuç bu mükemmel. Eşimin ayakları sorunlu olduğu halde ilk seferde etkili olması ürünün ilerleyen günlerdeki  diğer güzel etkilerini daha meraklandırıyor bizi.



Kullanımı da çok kolay, ergonomik, hafif, tatile bile götürebiliriz yanımızda. Pille çalışıyor olması her yere taşınabilirlik açısından mükemmel. Kendimde kullanacağım düzenli olarak, gerçekten mutlu ayaklar için herkese bir Sholl Velvet Elektronik ayak törpüsü lazım. Üstelik size özel değiştirilebilir farklı başlıklar da mevcut. Çok memnun kaldık eşimle. Herkese de tavsiye ediyorum. Ürünle ilgili daha detaylı bilgi ve sipariş için Scholl Velvet ulaşabilirsiniz.

7 yorum:

birgül erdogan dedi ki...

Kızım sürekli alalım anne diyordu. Sanırım bu yazınızdan sonra kesin alınancak.

Guzellik Hikayesi dedi ki...

Kesinlikle herkesin evinde bulunması gereken bir ürün olduğunu düşünüyorum.

Aslı'nın Dünyasıı dedi ki...

İlk fırsatta edineceğim bende (:

Kızsal Şeyler dedi ki...

Ben eski versiyonunu kullanıyorum yeni elmas başlığı da alacağım paylaşım için teşekkürler ♥

Seyhan Çalışkan dedi ki...

Her eve kesinlikle lazım olan bir ürünmüş gerçekten. Paylaşım için teşekkürler canım. Bloğunu yeni keşfettim, benim bloğuma da beklerim. :)

selma Yıldırım dedi ki...

Merhabalar ...ben de bloğunuzu yeni farkettim..bu ürünü merak ediyordum...güle güle kullanın...sevgiler
Selma'nın Organik Mutfağı

sebuş dedi ki...

bu kadar etkili olduğunu bilmiyordum!
paylaşım için teşekkürler,
sevgiler.

Bumerang - Yazarkafe

HOME OFİS İŞ İMKANI

Bu Blogda Ara